Moj-Bazar, darmowe ogłoszenia - zpět na homepage
Ogłoszenia, Sprzedaż - Pozostałe branże
Obie Oferta Zapytanie Cena od: do: zaawansowane
Ogłoszenie:

Monter Instalacji Kablowych - Oferta

Opis:
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Monter Instalacji Kablowych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: mik/szc/2017

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji kablowych (sieci komputerowe, instalacje teletechniczne, instalacje elektryczne),
- wykonanie przewiertów przez ścianę,
- wykucie bruzd na okablowanie (młotkiem i dłutem lub wiertarką).

Wymagania:
- umiejętność obsługi wiertarki,
- sprawność fizyczna,
- min. pół roczne doświadczenie budowlane w układaniu instalacji kablowych,
- skrupulatność,
- schludność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres ok. 3 tygodni,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
- możliwość podjęcia stałej współpracy.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
Cena: w tekście

Miejscowość: Cała Polska.

Kontakt: antidotum, +48914331433

Ilość pokazanych ogłoszeń: 17x

Data włożenia ogłoszenia: 03.02. 2017

Formularz dla odpowiedzi na ogłoszenie:

Przepisz kod kontrolny z obrazka*

code
Twój adres e-mailowy*

galeria zdjęć

Inzeráty Oferty pracy celkem: 1428, inzerce za 24 hodin: 4