Moj-Bazar, darmowe ogłoszenia - zpět na homepage
Ogłoszenia, Sprzedaż - Pozostałe branże
Obie Oferta Zapytanie Cena od: do: zaawansowane
Ogłoszenie:

Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech - Oferta

Opis:

Nasz podopieczny:
Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.
Opieki potrzebuje Pan Rudolf. Ma 90 lat i mieszka z żoną. Senior potrzebuje pomocy by wstać, chodzi przy chodziku.
Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznemu przy ubieraniu się i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również czuwać przy nim w nocy.
Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu

Wymagania:

doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażenie
Cena: po uzgodnieniu

Miejscowość: Bydgoszcz.

Kontakt: Anna, +48795998761

Web: http://www.opiekunka.gowork.pl/

Ilość pokazanych ogłoszeń: 16x

Data włożenia ogłoszenia: 11.04. 2017

Formularz dla odpowiedzi na ogłoszenie:

Przepisz kod kontrolny z obrazka*

code
Twój adres e-mailowy*

galeria zdjęć

Inzeráty Oferty pracy celkem: 1430, inzerce za 24 hodin: 12