Moj-Bazar, darmowe ogłoszenia - zpět na homepage
Ogłoszenia, Sprzedaż - Pozostałe prace
Obie Oferta Zapytanie Cena od: do: zaawansowane
Ogłoszenie:

Pracownik recepcji praca we Francji od 30 marca - Oferta

Opis:
Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM I ANGIELSKIM
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na recepcji w Polsce lub zagranicą
znajomość języków francuskiego na poziomie bardzo dobrym (WARUNEK KONIECZNY) i angielskiego na poziomie dobrym (WARUNEK KONIECZNY)
dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy : 30 marca br.

Obowiązki
praca na recepcji, rejestracja i obsługa klientów
pomoc przy wydawaniu śniadań
drobne prace porządkowe

Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie
polska umowa na pełny etat
zakwaterowanie zapewnione nieodpłatne

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Cena: 7330 zł

Miejscowość: Cała Polska.

Kontakt: Work Service, +48327758880

Web: http://www.workexpress.pl

Ilość pokazanych ogłoszeń: 14x

Data włożenia ogłoszenia: 09.03. 2017

Formularz dla odpowiedzi na ogłoszenie:

Przepisz kod kontrolny z obrazka*

code
Twój adres e-mailowy*

galeria zdjęć

Inzeráty Oferty pracy celkem: 1430, inzerce za 24 hodin: 8