Moj-Bazar, darmowe ogłoszenia - zpět na homepage
Ogłoszenia, Sprzedaż - Pozostałe prace
Obie Oferta Zapytanie Cena od: do: zaawansowane
Ogłoszenie:

Mobilny Rekruter ! Dodatkowe, atrakcyjne zarobki ! - Oferta

Opis:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
MOBILNY REKRUTER

JEŻELI:
- chcesz dorobić lub szukasz dodatkowej pracy,
- lubisz rozmawiać z ludźmi,
- masz co najmniej średnie wykształcenie,
- jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:
- elastyczne warunki pracy,
- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
- współpracę z renomowaną Agencją Pracy,
- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunów/ek Osób Starszych lub Pielęgniarzy/ek w Niemczech.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: d.kubis@interkadra.pl w tytule wpisując „REKRUTER”

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

666 826 255
Zadzwoń (od pn. do pt. godz.9.oo-17.oo)
lub wyślij sms pod nr 666 826 255 – ODDZWONIMY!

ul. Zwierzyniecka 18/102, Poznań
Cena: 1200 zł

Miejscowość: Krotoszyn.

Kontakt: Dagmara, +48666826255

Ilość pokazanych ogłoszeń: 27x

Data włożenia ogłoszenia: 14.04. 2017

Formularz dla odpowiedzi na ogłoszenie:

Przepisz kod kontrolny z obrazka*

code
Twój adres e-mailowy*

galeria zdjęć

Inzeráty Oferty pracy celkem: 1430, inzerce za 24 hodin: 3